Adrese gelen Istanbul hurdaci

Hurdacı firma genel olarak fabrikalardan metal hurdaları veya değerli maden atıkları satın alacak kişilerdir.

Kurumsal hurdacılık firmaları olması gereken özellikleri kaybeden eşyaların geri dönüşüme yeniden kazandırılması için toplanma işlerini kapsamaktadır.

Tonajlı hurdalar alımı yapan işletmeler satın aldıkları işe yaramaz hurdaları cinsine göre ayırma işletmelerine ulaştırır.

Bu işletmelerde alüminyum, nikel, krom, çinko, demir, ve bakır gibi kıymetli metaller çeşitli gruplara ayrılarak biriktirilir. Yüksek bir kiloya ulaşan hurdalar bir süre sonra geri dönüşüm tesislerine hurdacı satılarak eritilmektedir.

Bilindiği gibi hurdalar kullanım dışı kalan malzemenin posalarıdır. Hurda atıklar çoğu materyali özünde barındırmaktadır.

Hurda atıklar içerisinde para edenler bakır gibi madenlerdir. Kurumsal hurdacı firmalar insanların elindeki ve kullanılamaz durumdaki malzemeleri kolaylıkla alabilmektedir.

Yeterince aldıktan sonra biriktirdiklerini hammaddeye çevirmektedir. Bunun tekrarlanmasına geri dönüşüm denilir. Bu yöntemlerle atıklar defalarca defa ekonomiye kazandırılmaktadır.

Firmamız gibi şirketler İstanbul hurdacı depoları arasında çevre temizliğine hizmet etmek için çalışmaktadır. Size en yakın hurdacı işletmesi isteyenlerin bizleri tuşlamasını istiyoruz.

Kurumsal istanbul hurdacı firmaları arasında lideriz. Güncel hurda fiyatları ile hurda alıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *